Close
FAQ

Pomôžeme Vám rozhodnúť sa

Kontaktujte nás pre Demo zdarma. Predvedieme Vám ako SOM aplikácia vie pomôcť Vášmu
mestskému úradu a občanom Vášho mesta.

Kontaktujte nás

Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu zaradil mobilnú aplikáciu SOM medzi úspešné projekty smartcity na Slovensku za rok 2019.

FAQ

Odpovede na často kladené otázky

Ako získam SOM do nášho mesta/obce?

Ak ste primátor/ka či starosta/tka stačí ak kliknete sem a vypíšete krátky kontaktný formulár a budeme vás kontaktovať. Dohodneme si buď spoločné stretnutie alebo video konferenčný hovor, kde vám ukážeme ako bude fungovať SOM vo vašom meste či obci.

Koľko stojí SOM do nášho mesta/obce?

Cenová politika SOM je individuálna závisí od počtu obyvateľov samosprávy a od množstva vybraných funkcionalít. Pre viac info volajte nášmu obchodnému zástupcovi: +421 910 298 978.

Ako dlho trvá kým viete nasadiť SOM do nášho mesta?

SOM si viete vyskúšať hneď na spoločnom stretnutí či konferenčnom hovore s našimi obchodnými zástupcami. Nasadenie do vášho mesta či obce vie prebehnúť v priebehu týždňov.

Ako sa obyvatelia dozvedia o aplikácii v našom meste?

Pomerne jednoducho. Pri odovzdaní SOM dostáva mesto grafické materiály na USB na podporu sťahovateľnosti, taktiež cielime reklamu na sociálne siete v rámci lokality mesta aby si ludia aplikáciu stiahli.

Akým sposobom sa napĺňa obsah SOM ?

SOM je rozdelených do dvoch systémov. Jeden je plne automatizovaný, to znamená všetko čo nahrá zástupca mesta na web sa automaticky stiahne do aplikácie. Druhá časť je semi-automatizovaná. To znamená, že mesto má admin rozhranie cez ktoré dokáže administrovať systém aplikácie ( vytvárať správy, vyhodnocovať podnety občanov atď. )

Vie systém SOM integrovať už existujúce smart systémy mesta?

SOM aplikácia vie slúžiť ako integračná platforma, dokážeme zjednocovať existujúce systémy mesta, vždy záleží o aké riešenie ide. Pri customizácii riešenia mesto či obec zvyčajne dopláca za prácu navyše.

O krok bližšie k vašim občanom